
Elegance Tata
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Stijlvolle eigentijdse blokhut afgewerkt met trendy aluminum profielen, grote glaswanden en super kwalitatieve afwerking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat
Deze blokhut is uitgevoerd met 1 glasgordijn met 10 mm veiligheidsglas en 2 vaste ramen met 4 mm glas. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen
| Voorzijde: | 335 cm |
| Diepte: | 469 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 254 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Utrillo
Afmetingen: 470 x 470 cm
Houtdikte: 33 mm€ 17.651,00€ 15.885,90
-
Elegance Balkany
Afmetingen: 520 x 346 cm
Houtdikte: 45 mm€ 12.578,00€ 11.320,20
-
Elegance Baja
Afmetingen: 395 x 469 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.926,00€ 9.833,40
-
Elegance Tihany
Afmetingen: 424 x 267 cm
Houtdikte: 45 mm€ 8.595,00€ 7.735,50
-
Sify
Afmetingen: 485 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.600,00€ 8.640,00


