
Jersey
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage blokhut met bijhorend wolfsdak. Helling 42°. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en een uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 735 cm |
| Diepte: | 500 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 420 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | luxe |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Mimas 700
Afmetingen: 700 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.197,00€ 7.377,30
-
Queberon
Afmetingen: 700 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.584,00€ 10.425,60
-
Gomera
Afmetingen: 685 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.902,00€ 7.111,80
-
Bangoor
Afmetingen: 685 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.840,00€ 7.056,00
-
Cambria Plus
Afmetingen: 630 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.775,00€ 4.297,00



