
Gauthier
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Ruime Bretoense cottage met typisch steil dak van 42 graden.Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur (1/3 glas) en 4 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 545 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 475 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Ufuri
Afmetingen: 1021 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.483,00€ 16.634,70
-
Soniro
Afmetingen: 931 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 22.392,00€ 20.152,80
-
Mimas Tanguy
Afmetingen: 1330 x 300 cm
Houtdikte: 45 mm€ 19.347,00€ 17.412,30
-
Zambezi
Afmetingen: 1050 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 26.789,00€ 24.110,10
-
Siklos
Afmetingen: 1050 x 850 cm
Houtdikte: 45 mm€ 27.161,00€ 24.444,90


