
Seton
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Villa blokhut met overdekt terras , uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze (De afgebeelde dakgoten zijn verkrijgbaar in optie).
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 315 cm |
| Nokhoogte: | 208 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Tatiana
Afmetingen: 600 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.106,00€ 9.995,40
-
Galarosa
Afmetingen: 871 x 660 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.480,00€ 16.632,00
-
Mimas Monet
Afmetingen: 700 x 545 cm
Houtdikte: 45 mm€ 13.179,00€ 11.861,10
-
Calumma
Afmetingen: 750 x 750 cm
Houtdikte: 45 mm€ 17.679,00€ 15.911,10
-
Ristri
Afmetingen: 600 x 585 cm
Houtdikte: 45 mm€ 15.738,00€ 14.164,20


