
Elbow
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Grote klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 3 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 315 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Barbados
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.135,00
-
Montserrat
Afmetingen: 700 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.566,00
-
Lanelli
Afmetingen: 1000 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.650,00
-
Conwy
Afmetingen: 800 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.382,00
-
Chalki
Afmetingen: 800 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.293,00


