
Tonga
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Charmante zadeldak blokhut met uitsprong, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur, 2 vaste ramen en 2 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 221 cm |
| Nokhoogte: | 280 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 20 cm |
| Dakoversteek rechts: | 20 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Belize
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.419,00€ 9.377,10
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00€ 10.134,00
-
Santa Lucia
Afmetingen: 725 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.586,00€ 10.427,40
-
Kamana
Afmetingen: 695 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 15.900,00€ 14.310,00
-
Lanelli
Afmetingen: 1000 x 485 cm
Houtdikte: 45 mm€ 18.650,00€ 16.785,00


