
Hecate
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Grote klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 5 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief luifel 1 m.
| Voorzijde: | 485 cm |
| Diepte: | 800 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 320 cm |
| Dakoversteek voor: | 100 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Barbados
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.135,00€ 11.821,50
-
Belize
Afmetingen: 750 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.419,00€ 9.377,10
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00€ 10.134,00
-
Chalki
Afmetingen: 800 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.293,00€ 12.863,70
-
Paxi
Afmetingen: 700 x 570 cm
Houtdikte: 33 mm€ 17.021,00€ 15.318,90


