
Cordelia
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 vleugelramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief luifel 1 m.
| Voorzijde: | 545 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 45 |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 305 cm |
| Dakoversteek voor: | 100 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | fins/scandinavisch |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Fleance
Afmetingen: 485 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.755,00€ 6.979,50
-
Cartagena
Afmetingen: 850 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.260,00€ 10.134,00
-
Dimia
Afmetingen: 700 x 600 cm
Houtdikte: 45 mm€ 15.084,00€ 13.575,60
-
Chalki
Afmetingen: 800 x 450 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.293,00€ 12.863,70
-
Hafsa Plus
Afmetingen: 506 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 5.163,00€ 4.646,70


