
Elia Plus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Gespiegeld verkrijgbaar
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Functionele klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. Beste prijs/kwaliteits verhouding in de markt.
| Voorzijde: | 236 cm |
| Diepte: | 236 cm |
| Wanddikte: | 28 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 247 cm |
| Dakoversteek voor: | 21 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 21 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | biancasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
| Behandeling: | Niet-geimpregneerd |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Ember
Afmetingen: 200 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.044,00€ 2.739,60
-
Ruffia
Afmetingen: 200 x 200 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.550,00€ 3.195,00
-
Silvia
Afmetingen: 200 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 3.632,00€ 3.268,80
-
Liva Plus
Afmetingen: 206 x 206 cm
Houtdikte: 28 mm€ 1.874,00€ 1.574,00
-
Fresia Plus
Afmetingen: 236 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.279,00€ 1.879,00



