
Hathor
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Typisch Engelse heritage prieel met bijhorend wolfsdak. Helling 42 graden. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Robuuste steunpalen van 14 x 14 cm. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 450 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 363 cm |
| Dakoversteek voor: | 20 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 20 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | patio |
| Type: | prieel |
| Type: | pergola |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | romantic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt



