
Roscoff Master
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Luxe kapschuur met asymetrisch zadeldak. Zeer in trek als buiten woonkamer. Massieve geimpregneerde steunpalen van 14 x 14 cm.Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat. Ideaal als overdekking voor bijvoorbeeld een jacuzzi.
Deze blokhut is uitgevoerd met dakbedekking asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 299 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19°/340 |
| Zijhoogte: | 287 cm |
| Nokhoogte: | 308 cm |
| Dakoversteek voor: | 8 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 13 cm |
| Dakoversteek links: | 12 cm |
| Dakoversteek rechts: | 12 cm |
| Type: | kapschuur |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | kapschuur |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt


