
Orinoco
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Exclusieve blokhut die status en luxe uitstraalt. Piramidedak. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 4 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze .
| Voorzijde: | 800 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 21° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 330 cm |
| Dakoversteek voor: | 30 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 30 cm |
| Dakoversteek links: | 30 cm |
| Dakoversteek rechts: | 30 cm |
| Type: | poolhouse |
| Type: | met-lounge |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | piramidedak |
| Lijn: | royal |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Penina
Afmetingen: 485 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 6.402,00€ 5.761,80
-
Merida
Afmetingen: 600 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.372,00€ 11.134,80
-
Louiza
Afmetingen: 395 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.525,00€ 8.572,50
-
Diana
Afmetingen: 300 x 350 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.181,00€ 6.462,90
-
Pauline
Afmetingen: 300 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.510,00€ 4.959,00


