
Mirthe
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Exclusieve blokhut die status en luxe uitstraalt. Piramidedak. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur voorzien van 4 mm mat glas, 2 uitzetramen voorzien van 4 mm helder glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze (De afgebeelde dakgotenset is verkrijgbaar in optie).
| Voorzijde: | 245 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 21° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 275 cm |
| Dakoversteek voor: | 30 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 30 cm |
| Dakoversteek links: | 30 cm |
| Dakoversteek rechts: | 30 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | piramidedak |
| Lijn: | royal |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Thaisa
Afmetingen: 245 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.032,00€ 3.628,80
-
Edda
Afmetingen: 300 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.714,00€ 4.242,60
-
Arthur
Afmetingen: 300 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.327,00€ 4.794,30
-
Alba
Afmetingen: 245 x 245 cm
Houtdikte: 33 mm€ 4.507,00€ 4.056,30
-
Karina Plus
Afmetingen: 326 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.621,00€ 3.258,00


