
Ceyda Plus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Gespiegeld verkrijgbaar
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Deze blokhut is vervaardigd uit hoogwaardig Noord-Europees vurenhout – robuust, duurzaam én PEFC-gecertificeerd. Elk exemplaar wordt geleverd met een authenticiteitscertificaat als bewijs van de duurzame herkomst van het hout. Ceyda Plus biedt niet alleen kwaliteit, maar ook een uitzonderlijk goede prijs-kwaliteitsverhouding.
Design & afwerking:
- Strakke dubbele deur in massief hout, afgewerkt met een degelijk cilinderslot
- Horizontaal venster met echt glas voor natuurlijk licht in de berging zonder inkijk
- Ruime overkapping voor tuinmeubilair, loungehoek of fietsenstalling
- Dakbedekking in zwarte asfaltrol, optioneel upgradebaar naar EPDM voor nog betere waterdichting
- Stijlvolle kleurcombinatie mogelijk dankzij afwerking met moderne contrastkleuren
| Voorzijde: | 640 cm |
| Diepte: | 326 cm |
| Wanddikte: | 28 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 215 |
| Nokhoogte: | 228 |
| Dakoversteek voor: | 21 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 21 cm |
| Dakoversteek links: | 21 cm |
| Dakoversteek rechts: | 21 cm |
| Type: | met-lounge |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | biancasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Pepita Plus
Afmetingen: 639 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.029,00€ 3.626,10
-
Mandelina Plus
Afmetingen: 536 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.998,00€ 3.598,20
-
Yasmina Plus
Afmetingen: 742 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.679,00€ 4.211,10
-
Anthonia Plus
Afmetingen: 639 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.908,00€ 4.417,20
-
Rea Plus
Afmetingen: 566 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.055,00€ 3.649,50


