
Geyron
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Cosmos Geyron-model is een L-vormige tuinberging, die modern design en functionaliteit combineert voor een perfecte integratie in uw tuin. Het platte dak en de hoekvorm creëren een afgebakende ruimte, ideaal als loungehoek, thuiskantoor of ontspanningsruimte.
Voorzien van een schuifbaar glazen paneel, een volle deur en een dubbele ¾ glasdeur, biedt dit model een naadloze overgang naar buiten en veel natuurlijk licht. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele buitenruimte!
Voorzien van een schuifbaar glazen paneel, een volle deur en een dubbele ¾ glasdeur, biedt dit model een naadloze overgang naar buiten en veel natuurlijk licht. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en een lange levensduur. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele buitenruimte!
| Voorzijde: | 900 cm |
| Diepte: | 700 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 254 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-lounge |
| Type: | poolhouse |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Aphrodite
Afmetingen: 800 x 600 cm
Houtdikte: 45 mm€ 11.115,00€ 10.003,50
-
Agneta
Afmetingen: 645 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.964,00€ 8.067,60
-
Baraki
Afmetingen: 650 x 395 cm
Houtdikte: 45 mm€ 15.066,00€ 13.559,40
-
Konya
Afmetingen: 730 x 695 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.620,00€ 11.358,00
-
Denzili
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.094,00€ 9.084,60


