
Goblin
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Goblin-model is een modern en ruim tuinpaviljoen, ideaal om een lichte en comfortabele extra ruimte te creëren. Het zadeldak geeft een elegante en tijdloze uitstraling, perfect passend in elke tuin.
Deze berging is voorzien van een aluminium schuifraam, twee vaste aluminium ramen en een volle houten deur, wat zorgt voor veel lichtinval en een uitstekende isolatie. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, biedt hij stevigheid en duurzaamheid. Het dak is afgewerkt met asfaltshingles, verkrijgbaar in verschillende kleuren. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele buitenruimte!
Deze berging is voorzien van een aluminium schuifraam, twee vaste aluminium ramen en een volle houten deur, wat zorgt voor veel lichtinval en een uitstekende isolatie. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, biedt hij stevigheid en duurzaamheid. Het dak is afgewerkt met asfaltshingles, verkrijgbaar in verschillende kleuren. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele buitenruimte!
| Voorzijde: | 750 cm |
| Diepte: | 600 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 35° |
| Zijhoogte: | 234 cm |
| Nokhoogte: | 345 cm |
| Dakoversteek voor: | 18 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 18 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Andros
Afmetingen: 635 x 635 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.450,00
-
Barbados
Afmetingen: 485 x 485 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.135,00
-
Castille
Afmetingen: 795 x 395 cm
Houtdikte: 33 mm€ 10.563,00
-
Becedas
Afmetingen: 600 x 650 cm
Houtdikte: 45 mm€ 14.467,00
-
Berber
Afmetingen: 1000 x 416 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.995,00


