
Esperanza Plus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Gespiegeld verkrijgbaar
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Welkom bij Esperanza, onze functionele moderne lounge blokhut. Dit zeer populaire model biedt de ideale ruimte voor ontspanning en buitenactiviteiten. Het is vervaardigd uit hoogwaardig Noord-Europees vurenhout, dat PEFC-gecertificeerd is en altijd wordt geleverd met een authenticiteitscertificaat. Bij ons geniet u van de beste prijs/kwaliteitsverhouding op de markt.
De Esperanza blokhut is uitgerust met een dubbele deur, voorzien van 4 mm echt mat glas, waardoor natuurlijk licht naar binnen stroomt en u van de tuin kunt genieten. Het dak is bedekt met zwarte asfaltrol, wat zorgt voor duurzame bescherming tegen de elementen.
Kies voor Esperanza en creëer de ideale lounge-ruimte voor al uw buitenactiviteiten. Geniet van de gezelligheid in stijl en met respect voor het milieu dankzij ons duurzame PEFC-gecertificeerde hout.
| Voorzijde: | 580 cm |
| Diepte: | 326 cm |
| Wanddikte: | 28 mm |
| Dakhelling: | 13cm |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 230 cm |
| Dakoversteek voor: | 21 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 21 cm |
| Dakoversteek links: | 21 cm |
| Dakoversteek rechts: | 21 cm |
| Type: | tuinberging |
| Merk: | biancasa |
| Stijl: | modern |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Sagres
Afmetingen: 700 x 300 cm€ 10.236,00€ 9.212,00
-
Pepita Plus
Afmetingen: 639 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.029,00€ 3.429,00
-
Mandelina Plus
Afmetingen: 536 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.998,00€ 3.398,00
-
Yasmina Plus
Afmetingen: 742 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.679,00€ 3.879,00
-
Anthonia Plus
Afmetingen: 639 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.908,00€ 4.108,00



