
Elegance Silko
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Trendy moderne blokhut afgewerkt met aluminum profielen en super kwalitatieve EPDM dakbedekking. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met 3 elegance schuiframen. Dakbedekking bestaat uit EPDM, dakgotenset inbegrepen.
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 395 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 254 cm |
| Nokhoogte: | 260 cm |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Morientes
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.402,00€ 12.061,80
-
Sify
Afmetingen: 485 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.600,00€ 8.640,00
-
Aya Plus
Afmetingen: 506 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 7.336,00€ 6.602,40
-
Bona Plus
Afmetingen: 630 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 8.052,00€ 7.246,80
-
Sonora Plus
Afmetingen: 637 x 326 cm
Houtdikte: 45 mm€ 7.772,00€ 6.994,80






