
Elegance Pinchon
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Exclusieve blokhut die status en luxe uitstraalt. Piramidedak. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout en grote glasramen. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze 2-delige blokhut is uitgevoerd met een 1 dubbele deur (1/3 glas) en 2 glasgordijnen. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze .
| Voorzijde: | 700 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 21° |
| Zijhoogte: | 228 cm |
| Nokhoogte: | 295 cm |
| Dakoversteek voor: | 30 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 30 cm |
| Dakoversteek links: | 30 cm |
| Dakoversteek rechts: | 30 cm |
| Type: | met-glas |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | piramidedak |
| Lijn: | elegance |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Elegance Morientes
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 13.402,00€ 12.061,80
-
Elegance Pauli
Afmetingen: 545 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.676,00€ 8.708,40
-
Picabia
Afmetingen: 580 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.513,00€ 7.661,70
-
Toki
Afmetingen: 700 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.440,00€ 10.296,00
-
Sado
Afmetingen: 750 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 11.877,00€ 10.689,30


