
Chahute
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Kunstenaarsblokhut met zeer steil dak. Ruimte voor zolderverdieping. Uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur, en 2 uitzetramen, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze.
| Voorzijde: | 300 cm |
| Diepte: | 300 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 42° |
| Zijhoogte: | 260 |
| Nokhoogte: | 401 |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 29 cm |
| Dakoversteek rechts: | 29 cm |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | cottage |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | cottage-country |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Josephine
Afmetingen: 245 x 545 cm
Houtdikte: 33 mm€ 9.351,00€ 8.415,90
-
Camila
Afmetingen: 300 x 450 cm
Houtdikte: 33 mm€ 12.828,00€ 11.545,20
-
Diana
Afmetingen: 300 x 350 cm
Houtdikte: 33 mm€ 7.181,00€ 6.462,90
-
Pauline
Afmetingen: 300 x 335 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.510,00€ 4.959,00
-
Petrus
Afmetingen: 335 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.957,00€ 5.361,30


