
Goneril
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een enkele deur en een vleugelraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief stapelplaats 1 m.
| Voorzijde: | 300 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 263 cm |
| Dakoversteek voor: | 36 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 100 cm |
| Type: | tuinberging |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Laura Plus
Afmetingen: 326 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.519,00
-
Etna Plus
Afmetingen: 630 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 4.509,00
-
Cappa Plus
Afmetingen: 326 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.599,00
-
Nola Plus
Afmetingen: 326 x 266 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.942,00
-
Mandelina Plus
Afmetingen: 536 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.998,00


