
Solinus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Klassieke blokhut met zadeldak, uitgevoerd met kwalitatief Noord-Europees vurenhout. PEFC gecertificeerd en steeds afgeleverd met authenticiteitscertificaat.
Deze blokhut is uitgevoerd met een dubbele deur en 2 uitzetraam, voorzien van 4 mm echt glas. Dakbedekking bestaat uit asfaltshingels, in kleur naar keuze. Inclusief luifel 1 m.
| Voorzijde: | 335 cm |
| Diepte: | 245 cm |
| Wanddikte: | 33 mm |
| Dakhelling: | 19° |
| Zijhoogte: | 208 cm |
| Nokhoogte: | 269 cm |
| Dakoversteek voor: | 100 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 12 cm |
| Dakoversteek links: | 16 cm |
| Dakoversteek rechts: | 16 cm |
| Type: | met-overkapping |
| Merk: | grandcasa |
| Stijl: | klassiek |
| Daktype: | zadeldak |
| Lijn: | classic |
| Bouwmethode: | blokhutbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt
Andere klanten bekeken ook:
-
Pisano
Afmetingen: 395 x 300 cm
Houtdikte: 33 mm€ 5.185,00€ 4.666,50
-
Nelson
Afmetingen: 450 x 435 cm
Houtdikte: 33 mm€ 8.855,00€ 7.969,50
-
Laura Plus
Afmetingen: 326 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 2.519,00€ 2.267,10
-
Donna Plus
Afmetingen: 416 x 236 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.067,00€ 2.760,30
-
Mira Plus
Afmetingen: 416 x 326 cm
Houtdikte: 28 mm€ 3.435,00€ 3.091,50


