
Icarus
- Gratis levering aan huis
- Belgisch fabrikaat
- Levertermijn 7 weken
- Bekijk & bestel opties
- Bekijk omschrijving
- Bekijk kenmerken
Het Icarus-model is een moderne en strakke garage, ontworpen voor een veilige en stijlvolle parkeeroplossing. Het platte dak en het minimalistische design maken het een perfecte aanvulling op een eigentijdse omgeving.
Voorzien van een sectionale poort en twee vaste ramen, biedt deze garage natuurlijke lichtinval zonder in te boeten op privacy en veiligheid. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele garage voor uw tuin!
Voorzien van een sectionale poort en twee vaste ramen, biedt deze garage natuurlijke lichtinval zonder in te boeten op privacy en veiligheid. Gemaakt van PEFC-gecertificeerd Noord-Europees vurenhout, staat hij garant voor stevigheid en duurzaamheid. Bestel vandaag nog en geniet van een stijlvolle en functionele garage voor uw tuin!
| Voorzijde: | 600 cm |
| Diepte: | 485 cm |
| Wanddikte: | 45 mm |
| Dakhelling: | 13 cm |
| Zijhoogte: | 241 cm |
| Nokhoogte: | 254 |
| Dakoversteek voor: | 24 cm |
| Dakoversteek achteraan: | 24 cm |
| Dakoversteek links: | 24 cm |
| Dakoversteek rechts: | 24 cm |
| Type: | garage |
| Merk: | grandcasa |
| Daktype: | plat |
| Lijn: | cosmos |
| Bouwmethode: | houtskeletbouw |
Advies nodig?
Onze specialisten staan u graag te woord en hebben antwoord op al uw vragen.
Klik hier voor een vestiging bij u in de buurt




